Ücretsiz Kaplama sitesi00:39

  • 336
Published on 14 Ocak 2020

3D görselleştirme sırasında kaliteli Ücretsiz kaplama (Free Texture) bulmak zor bir iştir.Global anlamada yerli ve milli kavramları günümüzde çok yazılıp çizilmesine rağmen , yeni projelerimiz sürekli gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Özellikle ilgi alanımızda ve çalışma alanlarımızdaki konular ile ilgili projelerin yapılması bizim içi ayrı bir mutluluktur.

3D görselleştirme alanında ve oyun geliştiricileri arasında lisans sorunu olmayan ve ticari işlerde kullanılacak ürünler bulmak zor bir iştir. Özellikle bu şekilde efor ve emek olarak çok fazla zaman harcanan kaplama kısmında, ücretsiz içeriklerin bulunması  bir hayli zordur.

TextureFun.com

Ücretli, ücretsiz ve oyun sektöründe kullanmak üzere artık geniş bir arşive sahip ve yerli olarak global anlamda rakipleri ile yarışacak kaplama siteniz artık faaliyette ismi TextureFUN.com olarak çalışmalarına başlamıştır.

Toplamda şu ana kadar en çok kullanılan kaplamalar , 350 adet olarak sitede yerini almaktadır. Sitenin en büyük özelliği bu kaplamaları , global anlamda diğer rakiplerine göre 1K2K4K çözünürlükte sunmasıdır.

Bu şekilde bir hizmeti şu an yurt dışı sitelerinde özellikle yüksek kalitedeki kapmaları  ücret ödeyerek alırsınız.

TextureFUN Sitesinin en büyük artısı aynı zamanda bu kaplamaları ayrı ayı indirme bağlantısı vermesiyle beraber , her kalite içerisinde kanalları da sunmasıdır. Bu kanalları render motorları kullanıcıları ve oyun yapımcıları için bulunmaz bir nimettir.

Kullanıcılar için kayıt ekranından sonra, kendi profillerinde daha önce hangi kaplamayı indirdiklerini, ve liste halinde neler yaptıklarını görebiliyorlar.

Sizlerde texturefun.com sitesindeki kaplama kütüphanesinden faydalanarak , görselleştirme alanında kendi özel ve ticari işleriniz için büyük kaplama kütüphanesini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz çalışmaları bizlere göndererek, sitede isminizle beraber çalışmaların yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu Eğitim İlginizi Çekebilir  Sketchup 2018
Bu videoyu beğendiniz mi?
ücretsiz-kaplama
"Hayır, Teşekkürler. Lütfen Kutuyu Kapatın!"