Twinmotion 2020: Yenilikleri ve Fiyatı00:00

  • 278
Published on 19 Mart 2020

Twinmotion Kullanım kolaylığı ve Sketchup Programı ile uyumluluğu en üst seviyede olan bir real time grafik motorudur.
winmotion yazılımının son yıllarda Epic games (unreal egine üreticisi) tarafından satın alınmasından dolayı gelişimini hızlıca sürdümeye devam ediyor.

Yakın zamanda kendi bünyesine katmış olduğu yüksek kaliteli kaplama firması ve birkaç firma ile yaptığı anlaşma sonucunda içerik listesini geliştirdi.

Bu arada bizlerde boş durmadık ve sizler için Türkçe Twinmotion Dersleri hazırladık.

Fiyat olarak diğer rakiplerine göre çok iyi bir fiyatla çıkan Twinmotion , gelecek vaad eden render motorları arasında yerini almaktadır.Fiyat konusunda ilk çıkış etiketi olarak %50 indirimle 1500TL gibi bir fiyatla sunuldu. (almak için acele edin, daimi lisans veriliyor bu fiyata).

Twinmotion Öğrenmesi ve kullanması kolay

Twinmotion basit ve sezgisel bir arayüz, projenizin boyutuna ve karmaşıklığına veya önceki CG deneyiminize bakılmaksızın Twinmotion‘i öğrenmeyi ve kullanmayı son derece kolay hale getirir. Sürükle ve bırak ışıkları, malzemeleri ve sahne donanımı; mevsimi, hava durumunu ve hatta ağaçların büyümesini sadece bir kaydırıcıyı sürükleyerek değiştirin.

Twinmotion ile Tek kurulum, tüm medyalarınızı oluşturun

Hepsi aynı Twinmotion sahnesinden saniyeler içinde basit görüntüler, panoramalar, standart ve sürükleyici 360 ° videolar ve paylaşılabilir hafif etkileşimli sunumlar oluşturun. Ve en popüler VR kulaklıkların tümünü destekleyen Twinmotion, saniyeler içinde sizi BIM’den VR’ye götürebilir.

Akıllı varlıklarla sahnenizi canlandırın

Twinmotion’in kütüphanesinde sadece mobilya ve kayalar gibi statik aksesuarlar değil, aynı zamanda ortam sesleri, hareket yakalamalı animasyonlu fotoğraf taranmış insan karakterleri, hayvan karakterleri ve hatta rüzgarda esen yüksek çözünürlüklü bitkilerle kaliteli görselleştirme ve animasyon yapabilirsiniz.

Bu Eğitim İlginizi Çekebilir  Ölçülü Çalışmak

İşletim sisteminizde ki verilerinizle çalışır.

Hem Windows hem de macOS için mevcut olan Twinmotion, tüm BIM yazılımlarıyla uyumludur ve Çekirge dahil ARCHICAD, Revit, SketchUp Pro, RIKCAD ve Rhino ile doğrudan tek tıklamayla senkronizasyon sunar. FBX, C4D ve OBJ formatlarını destekleyerek hemen hemen her 3D modelleme çözümünden varlık alın.

Bu videoyu beğendiniz mi?
"Hayır, Teşekkürler. Lütfen Kutuyu Kapatın!"