Twinmotion 2020 Eğitim Seti

Published on 03 Aralık 2019

TwinmotionTwinmotion programı yakın zamanda Unreal Engine ‘nin sahibi olan Epic firması tarafından satın alındı ve çeşitli özellikler eklenerek 2019 sürümü ücretsiz hale gelmiş oldu.

Bizlerde sizler için bu ücretsiz program için eğitim seti hazırladık. Bu sayede  programın yeteneklerini kullanarak ücretsiz olarak görselleştirme yapabileceksiniz.

Ders içeriği 16 videodan oluştmaktadır. Sürekli güncellenerek sağ kısımdaki video listesinden izleyebilirsiniz.

Twinmotion Öğrenmesi ve Kullanması Kolay

Basit ve sezgisel bir arayüz, projenizin büyüklüğü ve karmaşıklığından veya önceki CG deneyiminizden bağımsız olarak Twinmotion’un öğrenmesini ve kullanılmasını son derece kolaylaştırır. Işıkları, malzemeleri ve aksesuarları sürükleyip bırakın; sadece bir sürgüyü sürükleyerek mevsim veya hava durumunu değiştirin.

Twinmotion sahnesinden basit görüntüler, panoramalar, standart ve sürükleyici 360 ° videolar ve saniyeler içerisinde kendiliğinden çalıştırılabilir BIMmotion dosyaları oluşturun. Ayrıca, en popüler VR kulaklıkların desteğiyle, sizi BIM’den VR’ye saniyeler içinde götürebilir.

Twinmotion Tüm çeşitli dosyaları destekler

Hem Windows hem de macOS için mevcut olan Twinmotion, tüm BIM yazılımıyla uyumludur ve ARCHICAD, Revit, SketchUp Pro ve RIKCAD ile doğrudan tek tıkla senkronizasyon sunar.

FBX, C4D ve OBJ formatlarını destekleyerek hemen hemen her 3B modelleme çözümünden modellerinizi içe aktarın.
Programın kütüphanesi sadece mobilyalar ve kayalar gibi statik malzemeler içermiyor, aynı zamanda ortamınıza, animasyonlu insan ve hayvan karakterlerine,
hatta rüzgâr da dalgalanan bitkiler ile, sadece sürükleyin yeter.

Projenizin coğrafi yerini ayarlayın ve OpenStreetMap’ten bir içerik indirin. Projenizi “beyaz kutu” modunda oluşturun. Projenizin inşaat aşamalarını görselleştirin. İki tıklama kadar kısa bir yol oluşturun ve hareketli araçlar veya yayalar ile doldurun.

Proje dosyalarını buradan indiriniz.

Bu Eğitim İlginizi Çekebilir  TextureFun Ücretsiz (FREE) Kaplama indirme

Bu videoyu beğendiniz mi?
"Hayır, Teşekkürler. Lütfen Kutuyu Kapatın!"