Sketchup Yasal Uyarı

Sketchup TürkiyeMerhaba arkadaşlar, bu site içerisinde çektiğimiz videoları , hem kendi zamanımızdan hem ailemizin zamanından kullanarak sizlere birşey verme ve öğretme çabası içerisindeyiz.Bu çaba içerisinde site içerisinde eklemiş olduğumuz videolarımız ve projelerimizi başka sitelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yanlız unutmayınız ki diğer sitelerde videolarımızı ve konularımızı kullanırken http://www.sketchupturkiye.com dan alınmıştır ibaresini kullanınız.Çünkü bu site içerisindeki birçok video büyük zaman ve emek harcanarak hazırlanmıştır.

Sketchup Konusundaki dersler hem kendi gelişimimizden, hem Sketchup resmi sitesinden ve aynı zamanda yerli ve yabancı kaynaklardan derlenerek sizlere Sketchup Türkçe videolu ders halinde, bu programı daha iyi anlamanız açısından hazırlanmıştır.Ayrıca zaman zaman site içeriğinde konularda ,  dış bağlantılara ve içeriklere yer verilmektedir.Bu içerikler ve sayfalar, editörlerimiz yada site sahibi ile hiçbir alakası yoktur. Sadece tavsiye bağlantılardır.Bu bağlantılardan dolayı oluşabilecek olası problemlerden  dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden, site yönetimi sorumlu tutulamaz. Yasa 5651, madde 5. Bu sitenin  sketchup ile alakalı hiç bir site ve diğer markalarla herhangi bir bağlantısı yoktur.

Ayrıca Yazılan makalelere yapılan yorumlar tamamiyle yorumu yapan şahısa aittir.  Yorumu yapan şahısların ad, soyad, e-mail adreslerini bildirme zorunluluğu vardır.  Aksi taktirde hiçbir yorum sisteme kayıt edilmez ve cevaplarımızın size geri dönüşümü olmaz.Sisteme kayıt edilen yorumlar tamamiyle yorumu yazan kişiye aittir.Devlet kurum ve kuruluşları, mahkemeler yada resmi taleplerden isteğe göre  bu bilgiler devlet görevlilerine teslim edilecektir.Bu bilgiler arasında ad, soyad, e-mail ve ip adresleri mevcuttur.  Bu bilgilerin doğruluğu tamamiyle yorumu yazan kişinin sorumluluğundadır.  Alan adlarımı sahibi yada editörleri yorumlar üzerinde hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.  Sisteme girilen yorumlar tamamiyle yorum sahibinin sorumluluğunda olup internet sayfası sahibi yada editörleri  hiçbir şekilde zan altında bırakılamaz.


“Hello friends, we are in the effort to give and teach you something by using our own time and our family’s time in our site. We can easily use our videos and projects which we have been added in the site in other sites. Other sites do not forget that we use our videos and topics in other sites http: //www.sketchupturkiye.com. Many videos in this site were prepared with great time and effort.

Sketchup The lessons in the Sketchup lesson are prepared both from your own development and from the Sketchup official site and also from the local and foreign sources in order to better understand this program in the course of Sketchup Turkish video lesson. In addition, the external links and contents are given occasionally. And pages, editors have nothing to do with the site owner. It is only advisory links. Responsibility will not be accepted for possible problems due to links.

The site management can not be held responsible for legal proceedings before reaching the site management. Law 5651, item 5. This site has no links to any SketchUp-related sites and other brands.”