Sketchup Vray Photomatch Eğitim Seti

30.261 kez okundu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Modelleme Uzmanı
Süre:

sketchup vray photomatchMerhaba Arkadaşlar, yine bomba bir ders ile beraberiz.Bu eğitim setimizin ismi Sketchup Vray Photomatch Eğitim Seti‘dir.Yapımı Ahmet Fatih yani Sketchup Vray Photomatch konusunda uzman arkadaşımız hazırlamıştır.

Daha önce ücretli olan bu eğitim setini, sitemize hediye etmiştir.Kendisine buradan Teşekkürlerimizi sunuyoruz.Kendi firması Olan Koda Mimarlık’da görselleştirme işleri ile uğraşan Ahmet Fatih arkadaşımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim seti ile ilgili sorularınızı aşağıdaki platformlarımızdan bizlere sorabilirsiniz.

Facebook Grubumuz için buraya tıklayınız.
Youtube Adresimizden videoları izlemek için tıklayınız.
Facebook Sayfamız için tıklayınız.
İnstagram sayfamız için tıklayınız.

Sketchup Vray Photomatch Nedir ?

Photomatch düzgün açılarda çekilmiş bina veya herhangi bir objenin 3D program üzerinde , Photomatch kullanılarak 3 boyutlu model haline getirilmesine denir.
Yani bir nevi resim üzerinden modelleme diyebiliriz.Photomatch sisteminde dikkat edilmesi gereken husulardan biriside fotoğrafların belli bir paralel açıda çekilmiş olmasıdır.
Her nekadar ekseni düzgün olmayan photoğrafların düzeltme işlemi photoshop gibi programlarda yapılsada, daha önce modelleceğiniz binanın fotoğrafının bilen kişiler tarafından çekilmesi önem kazanmaktadır.

Bu işlerde Sketchup Vray Photomatch yapacak kişinin fotoğrafı kendi çekmesi önemlidir.Çünkü Resim yerleştirme konusunda fotoğrafın belirli bir açıyla çekilmesi gerekmektedir.

 Yorumlarınız ve sorularınız için aşağıdaki yorum kısmını kullanınız Arkadaşlar.

Kendini daha fazla geliştirmek için
ücretli eğitimi
Satın Al
Paylaş Hediye Kazan