Sketchup Türkiye HakkındaSketchup Türkiye Hakkında

Bu site Sketchup Türkiye Hakkında sayfasıdır.Bu site kendi için de ücretsiz içerik üretmeyi ilke edinmiş, öğretirken öğreren, bir misyon çerçevesinde hareket etmiştir.
Aynı zamanda sizin kendinizi daha fazla geliştirip daha üst sıralara çıkmanızı sağlayacak bilgiler ve siteler ile sizi donatmıştır.

Sketchup Türkiyenin amacı, Sketchup programını öğretme ve geliştirme Aynı zamanda sketchup içerisinde kullanılan render motorları hakkında detaylı bilgilerin paylaşım noktasıdır.

Sitemizde ve hiç bir platformumuz da ; Korsan eklentiler, crack, patch, serial vb. kırıcı eklentiler  paylaşılamaz, benzeri yardımlar yapılamaz.

Sketchup Türkiye

Aynı zaman da Sketchup programına bağlı bir çok programın da paylaşımlarını grup adresimiz üzerinden yapmaktayız.Bu saye de Sketchup Programının zengin kullanım alanını daha da geliştirerek, hem işleriniz de hemde öğrenci projeleriniz de hızlı bir şekilde görselleştirme aşamalarını öğretiyoruz.3D Eğitim alanında Türkiyede ki en kalabalık gruplardan biri olarak , grubumuz içerisinde aktif paylaşımla beraber çalışmalarınızı değerlendirip, eksik yönlerinizi sizlere anlatıyoruz bu sayede hem eksiklerinizi tamamlamış hem de bu alanda kendinizi daha fazla geliştirmenize olanak tanıyoruz.Bütün bunları Sketchup Türkiye ekibi ve adminleri ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır.

Sketchup Türkiye sitesi herzaman öğrenme ve öğretme prensibini ilke edinmiş düşünce yapısı ile sizlere herzaman daha iyisini vermek için çalışıyor.
Sketchup programının esnek ve yaratıcı yapısın kullanarak, kafanızda ki tasarımları ve düşünceleri 3 boyutlu ortama aktarıp istediğiniz modelleri çizebilirsiniz.Bu çizimler sırasında takıldığınız her konuda sitemizden videoları izleyerek yardım alabilirsiniz.Her videonun sonundaki yorum kısmına kolayca giriş yapıp sorularınızı sorabilirsiniz.Kısa zamanda sorularınızın cevaplandığını göreceksiniz