Sketchup Popüler Pluginler

Okunma: 38.715 kez okundu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sketchup Popüler Pluginler Sketchup içerisinde bir çok plugin mevcut,bunlardan bazıları ise Sketchup Popüler Pluginleridir.Bu pluginler bizim çizim esnasın da birçok kolaylıklar yapmamızı sağlıyor.Bu yazıda ve aşağıda verdiğim pluginler içerisinde en çok kullanılan Sketchup Popüler Pluginler için indirme linki bulacaksınız.

Sketchup Pluginleri sizin işlerinizi daha hızlı ve kolay yapmanızı sağlayıcı bir takım kolaylıklar barındıracaktır.Bu kolaylıklar sayesinde işlerinizi hızlı ve düzenli bir şekilde yapacaksınız.

Bu pluginlerle ilgili daha detaylı bilgili buradan okuyabilirsiniz.

Aynı zamanda bir çok kullanıcı da , pluginlerin hangilerinin kendilerine faydalı olduklarını bilmediği için, bir sürü plugin indirip, plugin karmaşası içerisinde kalıyor.Aynı zamanda çok fazla plugin,programın şişmesine ve yavaş açılmasına neden olmaktadır.Bu yüzden Sketchup Popüler Pluginler dosyasını indirip kurmanızda fayda vardır.Bu sayede plugin karmaşasından kurtulacaksınız.

Sizler için En çok kullanılan pluginleri (resimde görülen) bir klasör halinde topladım ve indirmeye hazır hale getirdim.

Sketchup Popüler Pluginler

Aşağıdaki linklerden hem sketchup vray 2.0 versiyonunu hem de resimde gördüğünüz pluginleri indirebileceksiniz.

İndirmiş olduğunuz rar dosyasının içindekileri direk sketchup/plugin klasörüne atınız.Farklı şekillerde üst seviye sketchup sürümü kullanıyorsanız eğer

Pluginleri yüklemek için youtube adresimize bakmanız yeterlidir.

Not: İçerisin de sadece ücretli  olduğu için artisan plugini yoktur.

Pluginler için İndirme Linki : http://www.mediafire.com/?kuz5p1pdko10qp6

Sketchup Vray 2.0 indirme Linki :  http://www.mediafire.com/download/uicr9m3zyfl12ba/vray_beta_20023490_sketchup_win_x86.rar

 Sorularınızı Aşağıdaki yorum kısmına bırakınız Lütfen.