Sketchup Müteahhitlik

Published on 21 Nisan 2012

Sketchup MüteahhitlikEkonomik, hızlı öğrenilen ve kullanımı kolay bir uygulama olduğu için müteahhitler SketchUp uygulamasını kullanıyor. Sketchup Müteahhitlik uygulamalarında , Mutfak yenilemeden havuz yapımına, fikirlerinizi 3B olarak keşfetmek ve sunmak için SketchUp basit ancak güçlü bir araçtır.3B olduğunda her şey daha anlaşılırdır.

İnteraktif bir 3B modelden ne çok şey öğrenebileceğiniz şaşırtıcıdır. SketchUp, bina çizmekten fazlasını yapmanıza olanak tanır; projenizi parçalara ayırabilir, döndürebilir, içinde gezinebilir, hareketli bölümler kesebilir ve müşterilere göstermek için anlık animasyonlar bile oluşturabilirsiniz.Sketchup Müteahhitlik uygulamaları ile Kendinizi rekabetten ayrı tutun ve daha çok sözleşme kazanın;Müşterilerinize yapmayı planladığınız işin 3B bir modelini göstermek sizi bir adım öne çıkarır. SketchUp, bir projenin üstesinden gelmek için en iyi şekilde çalışırken çeşitli seçenekler sunmanıza ve müşteriyle yan yana oturmanıza bile olanak sağlayabilir. SketchUp sahip olabileceğiniz en etkileyici satış aracıdır.

Sketchup Müteahhitlik

Dışarıda büyük 3B bir dünya var ve siz onun bir parçasısınız

Sketchup Müteahhitlik için , 3B yalnızca tasarımcılar için, SketchUp da yalnızca mimarlar için değildir. SketchUp uygulamasını üzerinde çalıştığınız herhangi bir projenin planlama aşamasında kullanabilirsiniz. Fikirlerinizi 3B olarak görebilmeniz, değiştirebilmeniz ve açıklayabilmeniz işinize netlik ve güvenilirlik katar.

Sketchup Müteahhitlik ile Müşterilerinizle iletişiminiz net olsun

Müteahhitlerin bize söylediği gibi, müşterilere “ne demek istediklerini” gösterebilmeleri, SketchUp hakkında en sevdikleri şeydir. Tüm tarafların bir projeden beklentilerinin aynı olduğundan emin olmak için en iyi yol doğru bir 3B modeldir. Sorunları çözmek, yanlış anlamaları azaltmak ve pahallıya mal olan hatalardan kaçınmak için SketchUp uygulamasını kullanabilirsiniz.

SketchUp uygulamasıyla yapabileceğiniz diğer şeyler:

  • belediye kurumlarına ön inceleme için teklif ve tasarı göndermek
  • işyeri değişikliklerini keşfetmek ve bunları işyeri sahiplerine, mimarlara ve alt yüklenicilere iletmek
  • müşterilere gösterebileceğiniz izometrik görünümler oluşturmak için 3B ayrıntılar oluşturmak
  • proje çizelgeleri geliştirmek
  • tasarımlarınızı ve tekliflerinizi işyeri sahiplerine, şehir planlamacılarına ve alt yüklenicilere satmak.
Bu Eğitim İlginizi Çekebilir  Sketchup Vray İç mekan eğitimi

Kaynak: http://sketchup.google.com/industries/contractors.html

Bu videoyu beğendiniz mi?
Sketchup Müteahhitlik
"Hayır, Teşekkürler. Lütfen Kutuyu Kapatın!"