Sketchup Kurs

Published on 23 Ekim 2014

sketchup kursMerhaba arkadaşlar bugün sizlere Ankara da vermiş olduğum Sketchup Kurs‘undan bahsetmek istiyorum, Toplamda 12 saat Sketchup kursu vermekteyim 12 saat verilen sketchup derslerin de , temel eğitimin bu süre zarfında yeterli olduğunu görülmüştür.

Sketchup içerisin de , Temel komutlardan mimari modellemede ki bazı önemli hususlara kadar bir çok önemli noktayı sizlere anlatıyorum.
Aynı zamanda Temel Sketchup komutları bittiğinde , farklı modellemeler yapılarak , öğrenmiş olduğunuz komutlar pekiştirilmektedir.Modelleme Temel eğitimi bittiğinde, iç mekan hazırlığı (kabaca kat planının çizilmesi ve hazır model ile yerleşim) Stand modelleme (objelerin modellenmesi)

Dış Mekan için örnek Autocad dosyasının Sketchup içerisine atılarak, yükseltme ve 3 boyuta kaldırılarak ve modelleme içerisinde bazı ince ayrıntılara dikkat edilerek modellemenin (sketchup kurs)

bitirilmesi amaçlanır.Sketchup Kurslarına başlamadan önce sitemizde ki ana temel videoların izlenip , videoların sonunda izlediklerinizi uygulamanız programı daha verimli kullanmanıza olanak tanır.

Sketchup Kursları

Bulunduğunuz İllerde Sketchup Kursları olabilir, bu özel sketchup kurslarınada gidebilirsiniz.
Burda bazı dikkat edeceğiniz hususlar olacak biraz bunlardan bahsetmek gerekirse, her sketchup bilen hocadan ders almadan önce;

Eğitimi veren kişi hakkında bir araştırma yapıp, hangi çalışmalar üzerinde yoğunlaştığını ve referans görsellerini isteyebilirsiniz.
Varsa Eğitimi veren kişinin daha önce aldığı sertifikaları isteme hakkınada sahipsiniz.
Eğer bir Sketchup Eğitim Kurumuna gidiyorsanız yukarıda saydıklarım önem arz etmektedir.

Sketchup Kursları ( Özel Ders )

Sketchup Dersaneleri ve Sketchup Kursları dışında özel Sketchup dersleride alabilirsiniz.
Dersaneden farklı olarak Özel Sketchup Dersleri birebir olduğu için daha randımanlı ve daha verimli geçmektedir.
Soracağınız soruları daha önceden hazırlamanız ve özel dersi veren hocayı kendiniz seçmeniz, Özel Sketchup Eğitiminin en önemli parçasını oluşturmaktadır.

Bu Eğitim İlginizi Çekebilir  Sketchup dersleri

Sketchup Kurs’u (internet)

Özellikle sitemiz Online ve özellikle TÜRKÇE olarak sketchup ve ilgili reder motorlarında çok detaylı bilgiler veren,
eğitim setlerini ücretsiz barındıran online bir sketchup kursu olma eğilimindedir.

Sitemizde 300’ü aşkın video bulunmaktadır.Bu videolardan en az 150’tanesi Türkçe anlatılmaktadır, 65 tanesi Temel Sketchup Eğitimleri geri kalan plugin ve İlgili render motorlarına ait videolardır.Özellikle bir kursa gitmeden kendinizi sitemiz üzerinden verilen ücretsiz Sketchup Dersleri ile geliştirebilirsiniz.

Bu işi Profesyonel anlam da öğrenmek ve  kaliteli görsel eğitimi almak isterseniz, hazırlamış olduğum eğitim setlerinden faydalanabilirsiniz.Eğitim setleri için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.Sketchup Vray Eğitimleri ve bu konudaki eğitim setlerimle ilgili kampanyalar için vraydvd @ gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

    1. doğan 28 Ekim 2014
      • admin 30 Ekim 2014
    2. Abdulaziz 19 Kasım 2014

Bu videoyu beğendiniz mi?
sketchup kurs
"Hayır, Teşekkürler. Lütfen Kutuyu Kapatın!"