SketchUp için yeni bir EV

Published on 04 Mayıs 2012


SketchUp
Sketchup programı uzun zamandır google bünyesinde olan bir programdı, Google sayesinde gelişerek ve büyüyerek 30 milyonu aşkın lisanslı kullanıcısı ile bizlere sürekli hizmet vermiştir.

Bu programının daha fazla gelişmesi ve kullanıcı odaklı yorumları dikkate alarak büyümesi için Googleprogramını Trimble firmasına satmıştır.Aşağıda ki makale google’ın kendi resmi blog sitesinden Google ürün müdürü John Bacus’ın neden sketchup programını devrettiklerini anlatan bir makaledir.

SketchUp için yeni bir EV

Google ile birlikte Dünyanın en popüler 3D programları arasına girmiştir.
30 milyon lisanslı kullanıcısı ile birlikte google’ın en önemli ürünlerinden biri haline gelmiştir.
Ben bu programı ile daha fazla işler yapmak istiyorum ve bunun için ekibimizle ve özellikle milyonluk kullanıcımıza daha fazla fayda sağlayacak çözüm bulduk.
Bu yüzden  Sketch-Up ekibi ve teknolojisini Trimble firmasına satmayı uygun gördük.
En başından beri bizimle beraber olan modelleyicilerin yanı sıra, çekirdek topluluklara yoğunlaşarak programı daha iyi yerlere getirmeye çalışacağız.
Tasarımcılar, inşaatçılar ve yapımcılar her zaman Sketch-Up‘ın kalbi ve ruhu olmuştur.

SketchUp Trimble

Trimble taahhüdü ile, her zamankinden daha iyi özellikler ve yenilikler geliştirmek mümkün olacaktır.
Aynı zaman da mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörün de Trimble bilgi ve deneyimi ile Sketchup programına çok şeyler katacağı apaçık ortadadır.

Sketchup Ekibi ile Birlikte Trimble adresinde ki yeni arkadaşları ile ,
sketchup’ı  her zaman olduğu gibi yenilikçi, sezgisel ve eğlenceli olarak inşaat meslekleri için araçlarımızı yapmaya devam etmeyi planlıyoruz.

Misyonumuz her zaman herkesin kullanabileceği 3D modelleme araçları yapmak olmuştur.

Google sayesinde, şimdiye kadar yapabiklecekleriniz ve hayal ettikleriniz bu program ile tanıtıldı. Bundan sonra da Trimble sayesinde,  hayal ettiklerini Sketch-Up ile yapmaya devam edebileceksiniz.

Bu Eğitim İlginizi Çekebilir  Sketchup Ölçülü çalışmak

Sırtımız da ve önümüzde ki bol güneşli az güçlü bir rüzgar ile, bu sefer sadece daha heyecan verici olmaya devam ediyor.

John Bacus, Ürün Müdürü

Bu videoyu beğendiniz mi?
SketchUp
"Hayır, Teşekkürler. Lütfen Kutuyu Kapatın!"