Photoshop Dersleri

Okunma: 2.862 kez okundu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Photoshop DersleriRender Motorlarının yanı sıra sizlere Photoshop Dersleri vererek bu programa giriş yapmanızı sağladık.Render sonrası yapacağımız düzeltmelerin geneli olan, post production yani render sonrası düzeltmeler için en iyi kullanacağımız programlardan bir tanesi photoshop programıdır.

Photoshop Dersleri ve Photoshop programının yetenekleri sayesinde , sahnemizde ki ışık dağılım oranlarını renk tonlarını, obje ekleme çıkarma işlemlerini, extra ilave zaman kaybı olmadan halledebiliriz.

Bu yüzden sketchup, vray hemde photoshop ile ilgili videolarımızın başlangıç derslerini aşağıda verdiğim linkten izleyebilirsiniz..

Derslerimiz Photoshop başlangıç dersleridir, bu dersler içerisinde sahne ayarlarını ve genel araç çubuklarının yerlerini ve ne işe yaradıklarını kabaca göreceksiniz.
Photoshop programı, özellikle 3D görselleştirme işiyle uğraşanlar için olmazsa olmazlardandır.Bu yüzden bu programın iyi derecede öğrenilmesinde fayda vardır.

Photoshop giriş dersi

Photoshop Dersleri sayesinde ham render görüntülerinizi, kaliteli görüntüye çevirecek bilgilere ulaşabilirsiniz.Şu an için derslerimiz Temel seviyede olup ilerleyen dönemlerde daha farklı derslerle karşınızda olacağız.Dersleri izlemek için tıklayınız.