Marvelous Designer Eğitimi

Published on 24 Ağustos 2015

Marvelous DesignerMarvelous Designer Sketchup içerisin de veya farlı 3d programlar da ,yorgan yastık, perde ve çeşitli karmaşık yüzeylere sahip olan objeleri modellemek zordur ve bunlara doğal görünüm kazandırmak da bir kaç plugin vasıtasıyla olmaktadır.

Fakat modelinizi dışarı aktarıp farklı programlar sayesin de bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz, bu programlardan biri ise Marvelous  programıdır.

Marvelous  programı sayesinde kumaş ve kumaş ürünlerinin her türlüsüne objeleriniz üzerinde şekil verip modelleme için kullanacağınız objeler üretebilirsiniz.

Muhteşem Tasarımcı, CG sanatçılarının etkili bir şekilde 3B kıyafet oluşturmalarının en iyi yolunu sunar.
Modelleme için model tabanlı bir yaklaşımla, kullanıcılar mevcut yazılım ürünlerinizle uyumlu nitelikli giysileri kolayca oluşturabilir ve simule edebilir.

En çok yorgan, yastık, çarşaf, perde,masa örtüsü, bayan ve erkek giyim ürünleri yani modaya uyana ve tasarlamak istediğiniz materyalleri burda rahatlıkla üretebilirsiniz

Marvelous Designer Eğitimi

Marvelous , 3D giyim tasarımı dünyasında çeşitli uygulamalar sunmaktadır.Giysi detayının ve kalitesinin en üst düzeyde olduğu durumlarda en kullanışlıdır.
Tasarım ne kadar karmaşık olursa, Marvelous Designer’ı kullanarak ne kadar çok zaman kazandırabilirsiniz.
Kullanıcılar OBJ uyumluluğu nedeniyle çeşitli 3D yazılım programlarıyla birlikte Marvelous Designer ile çalışabilirler.

Marvelous  Daha önceki konular da marvelous designer programının sketchup içerisin de bize, organik objelerde ne kadar yardımcı olduğunu anlatmıştık.

Özellikle yorgan , yastık, perde, masa örtüsü her türlü kumaş türüne ait nesnelerin oluşturulmasın da bize yardımcı olan bu program aynı zaman da modellemiş olduğumuz karakterlerin üzerlerine elbise, forma ve çeşitli moda ürünlerini giydirebilmemizi sağlıyor

Bu Eğitim İlginizi Çekebilir  Sketchup Şadırvan Modelleme
Bu videoyu beğendiniz mi?
Marvelous Designer
"Hayır, Teşekkürler. Lütfen Kutuyu Kapatın!"