Lumion Eğitim Seti

31.672 kez okundu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Avatar
Modelleme Uzmanı
Süre:

Lumion Eğitim Seti
Lumion Tanıtım

Bu Lumion Eğitim Seti dersimiz de Lumion programına giriş yapacağız, lumion sketchup programının en büyük yardımcılarından biridir.Animasyon ve hızlı bir şekilde görselleştirme yapmamıza olanak tanıyan programlardan biridir.Bu yetenekleri ve Lumion 8 ile gelmiş olan kaliteli render özellikleri ile çok büyük ilerlemeler kaydetmiştir.Fiyatı biraz pahalı olmasına rağmen, özellikle sıkça ticari işler ile uğraşanlar için büyük bir yardımcı olabilir.

Özellikle firma Lumion 8 ile büyük ilerleme kaydederek , hızlı bir şekilde animasyon ve render almak isteyenler için etkili bir program haline gelmiştir.

Lumion Giriş

Bu dersimizde Lumion programına giriş yapacağız, lumion sketchup programının en büyük yardımcılarından biridir.Animasyon ve hızlı bir şekilde görselleştirme yapmamıza olanak tanıyan programlardan biridir.

Lumion Eğitim Seti içeriği

Lumion Eğitim Setinde aşağıdaki içerikleri bulacaksınız.Hızlı bir giriş yapılarak hazırlanmış olan bu eğitim seti ile Lumiona giriş yapacaksınız.
Daha detaylı olarak eğitim seti isterseniz buraya tıklayınız.

Kamera Hareketleri

Lumion Programı içerisinde en önemli özelliklerden biride kamera hareketlerine hakim olmaktır.Özellikle Lumion animasyon sırasında bu kontrollerin iyice öğrenilmesi gerekmektedir.

İçerik Yerleştirme

Bu dersimizde Lumion programı içerisindeki, menülerden nasıl sahneye içerik yerleşimi yapılır bunu göreceğiz.

Güneş Ayarları 

Bu dersimizde Lumion programı içerisindeki, güneş ayarlarını göreceğiz.Bu sayede farklı saatlerde güneşin etkisini artırıp azaltabilirsiniz.

Arazi Düzenleme 

Lumion içerisinde arazi düzenleme biraz uğraş gerektiren bir iştir.Menülerin hakimiyeti ve arazinin hızlı bir şekilde düzenlenmesi için menüler ve mouse hareketleri için çalışmak gerekmektedir.

 Kamera Yolu Oluşturmak 

Lumion içerisinde animasyona başlamadan önce bir kamera yolu oluşturmalısınız, bu ders içerisinde kamera yolunu nasıl oluşturacağınız gösterilmektedir.

 Animasyonu Kaydetmek 

Bu dersimizde bir önceki dersten yaptığımız kamera yolunu kullanarak animasyon yapmayı ve kaydetmeyi göreceğiz.Lumion programının en önemli özelliklerinden biride hızlı bir şekilde animasyon çıkarmasıdır.

Kendini daha fazla geliştirmek için
ücretli eğitimi
Satın Al
Paylaş Hediye Kazan
Benzer Eğitimler