3D Warhouse Yeni Özellikleri00:00

  • 118
Published on 02 Aralık 2019

3d warhouse

3D Atölyesi’ndeki bir çok karışık model içerisinden aradığınızı her zaman bulamadınız değil mi ?  Büyük model kütüphanemizi iyileştirmeyi ve keşfetmeyi daha kolay hale getirme vurgusuyla, 3D warhouse model kütüphanesi iş akışınıza vazgeçilmez bir ek yapıyoruz.

3D Warhouse İçeriğinizi düzenleme

İşleri biraz kolaylaştırmak için içerik organizasyonunu tamamen yeni bir seviyeye taşıyoruz. Yepyeni bir Kullanıcı İçeriği Yöneticisi ile, tüm modellerinizi toplu olarak yönetebileceksiniz! Mükemmek değil mi ? Bu değişiklikle birlikte, bir klasörden tek tek modelleri silme günleri geçmiştir. Şimdi, çoklu seçim yapabilir ve silebilirsiniz.
Çok  Basit ! . Ancak organizasyon burada bitmiyor, ayrıca klasörlerde, koleksiyonlarda değişiklik yaptık ve sık kullanılanlar özelliğini ekledik.


3D Warhouse da oturum açma

İleride, herhangi bir 3D Atölyesi modelini indirmeniz gerekirse, hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Eğer zaten bir SketchUp hesabınız varsa, bu sadece SketchUpping’ınızı daha da sorunsuz hale getirecektir. Her zaman olduğu gibi, 3D Atölyesi’nin iş akışınıza kusursuz bir şekilde uymasını sağlamak için geniş kullanıcı yelpazemizden geri bildirim almayı seviyoruz.

Klasörler:

3D Warhouse da İşleri biraz daha basit hale getirmek için, özel koleksiyonları Klasörler olarak yeniden başlatıyoruz. Özel koleksiyonlarda olduğu gibi, herhangi bir 3D Warehouse  modelini bir klasöre ekleyebilir ve gizli tutabilirsiniz. Artık en çok kullandığınız modellerden bazılarını  stoklama özgürlüğüne sahipsiniz.

Koleksiyonlar:

Endişelenmeyin, koleksiyonlarınızı elinizden almıyoruz, ancak arama sonuçlarınızın kalitesine yardımcı olmak için önemli bir güncelleme yaptık. Artık ticari kaynaklardan modeller içeren modelller artık görüntülenmeyecek.  Bunu, yenilenen arama sonuçlarını kaldırmak ve sizi doğru  yazarlara yönlendirmek için yapıyoruz.

Bunun sizin için geçerli olup olmadığından emin değil misiniz?
Endişeye gerek yok, seni koruduk.
Ticari modeller içeren herhangi bir genel koleksiyonunuz varsa, her model için bir bildirim görürsünüz.
Modeli koleksiyondan kaldırabilir, Favorilerinize taşıyabilir veya bir klasöre taşıyabilirsiniz.

Bu Eğitim İlginizi Çekebilir  Sketchup 2015

3D Warhouse da Mutlu Çizimler !

Bu videoyu beğendiniz mi?
"Hayır, Teşekkürler. Lütfen Kutuyu Kapatın!"