Sketchup Özel Ders

Okunma: 1.955 kez okundu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sketchup Özel DersSketchup Özel Ders almak isteyenler için bu konu içerisin de bazı bilgiler vermek istiyorum.Biliyorsunuz artık teknoloji geliştikçe, insanlar arası mesafe artık önemsiz hale geldi, bu sebeple Sketchup konusun da ve Sketchup programının bağlı olduğu render programları ile sizlere Sketchup Özel Ders veriyorum.Bu konuda Skype üzerinden takıldığınız konuları bana ileterek bu konular hakkında bir inceleme yaparak ihtiyacınız doğrultusun da bir ders serisi hazırlıyorum.İsterseniz Sketchup Vray konusun da isterseniz, Lumion konusunda mimari görselleştirme konularında sizlere yardımcı oluyorum.

Sketchup programının basit ve kullanışlı arayüzü sayesin de mimari görselleştirme konuların da çok hızlı bir şekilde hareket ederek, mimari görselleştirme konusun da hızlı adımlar atabilirsiniz.Özellikle Sketchup programının Lumion ile olan hızlı ve sorunsuz bağlantısından dolayı , hızlı bir şekilde hatta 10dk gibi kısa bir sürede mimari görselleştirme yapabiliyorsunuz.

Sketchup Özel Ders nasıl bir işleyişle devam ediyor ?

Sketchup Özel Ders konusun da bana daha önceden sıkıntılı olduğunuz durumları veya içinden çıkamadığınız kısımları belirterek, kişiye özel bir eğitim çıkartıyorum.Bu şekilde ihtiyacınıza yönelik, mimari görselleştirme konusunda adımlar atmış oluyoruz.Aynı zamanda kısa süreli takılmış olduğunuz kısımların düzeltilmesi ve çıkamadığınız durumların netleştirilmesi konularında da özel olarak destek veriyorum.

Sketchup Özel Ders nasıl başlıyor ?

Sketchup Özel ders konusunda anında canlı yardım almak için skype programını kullanıyorum, skype programının canlı olarak konuşmaya ve öğreticinin masaüstünü canlı olarak göstermesinden dolayı bu program cazip hale geşlmiştir, ders esnasın da benim yaptığım işlemleri canlı olarak görebiliyorsunuz, bana sorular sorup benim sorduklarımı cevaplayabiliyorsunuz.Sketchup skype canlı ders için , yapmanız gereken skype programını buradan ücretsiz indirip kurduktan sonra bir kullanıcı adı almak.Kullanıcı adı altıkdan sonra diğer işlem olarak, bir kulaklıklı mikrofona ihtiyacınız var, ders verecek kişiyle konuşup takıldığınız kısımlar için kulaklı mikrofon olması şart.

Sketchup Özel Ders‘e başlamadan önce kulaklıklı mikrofonunuzun pc’nize takılı ve ayarları yapılmış olması gerekiyor.
Kulaklıklı mikrofon için çok pahalı ürünler almanıza da gerek yok , Logitech H150 ve PHILIPS SHM1900 gibi markaların modelleri işinizi rahatlıkla görecektir.

Sketchup Özel ders konuları eğer sizlere cazip gelmiyorsa bu konuda hazırlamış olduğum eğitim setlerini satın alabilirsiniz.
Aşağıda kendi sitemde linklerini verdiğim eğitim setleri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde mimari görselleştirme konularına adım atabilirsiniz.

Sketchup Vray Mimari görselleştirme dış mekan eğitim seti 01

Sketchup Vray Mimari görselleştirme dış mekan eğitim seti 02

Sketchup Vray Mimari görselleştirme iç mekan eğitim seti 01

Sketchup Vray Mimari görselleştirme iç mekan eğitim seti 02

Facebook Grubumuz için buraya tıklayınız.
Youtube Adresimizden videoları izlemek için tıklayınız.
Facebook Sayfamız için tıklayınız.
İnstagram sayfamız için tıklayınız.

 • Ben katılmak istiyorum, skype’a ekledim sizi.Hizmetiniz için teşekkürler.

 • Hünkar

  Ufuk abi gerçekten müthiş bir insan. Şu devirde kimsenin yapmıyacağı bir şeyi yapıyor ücretsiz görsel eğitim birebir. Normalde ders başı kaç lira isterler kim bilir ancak bu ilk dersi ücretsiz veriyor ufuk abi sonrasında da bizi yalnız bırakmıyor ve videolarıyla destek veriyor. Sorularınız olunca da skype ile sorularınıza anında yanıt alabileceğinize emin olabilirsiniz.

 • Bende ders’e katıldım bayağı bir bilgilendirici

 • Ahmet

  ufuk beye teşekkür ediyorum, her ne kadar dersin tadı damağımızda kalsada ilk başlangıç için fazlasıyal yeterli bir ders sundu.

 • Ufuk abi yardımların ve desteğin için sana çok teşekkür ederim.

 • emre

  ufuk beye bu yararli ve faydali hizmet icin tesekkur ediyorum.

 • admin

  Ders süresi bitmiştir arkadaşlar, ilgi gösteren arkadaşlara teşekkürler.Yaklaşık 10 kişilik bir kişiye Sketchup başlangıç dersi verilmiştir.

 • nehir fırat

  bu hizmetinizden yararlanmayı çok isterim…saygılar

  • Müjgan

   Nasıl oluyor, ben de bu derslerden yararlanmak istiyorum anlatırmısınız? Üstelik iki oğlan çocuğu büyüttkten sonrada olsa yine de denemek istiyorum.MÜJGAN

 • nehir fırat

  BU ZARİF HİZMETİNİZDEN BENDE YARARLANMAK İSTİYORUM…MÜMKÜNSE saygılar

 • admin

  Yeniden farklı bir hizmete başlıyacağım sırasıyla Sketchup,photoshop,3dsmax bu programlardan hangisini dilerse kullanıcı onu göstereceğim.Siz eğer Sketchup programını istiyorsanız akşam derse başlayabiliriz.

  • Batuhan Özboz

   Merhabalar, 20 yaşındayım. sketch up auto cad öğrenmeye çalışıyorum kendi çabalarımla. Yardımcı olabilirseniz eğer çok memnun olurum. batuhanozboz@hotmail.com

 • Necromantie

  Ufuk bey hala skype üzerinden destek veriyormusunuz? bazı şeyleri çizdim ama 2 tane modelde takıldım bir türlü yapamıyorum çıkamadım işin içinden yardımcı olursanız çok sevinirim.

 • admin

  Arkadaşlar şu an izinde olduğum için derslere bir müddet ara verdim, Eylül gibi yeniden başlayacağım.

 • kasisgurmesi

  Merhaba bu aileye yeni katıldım. hepimiz için çok verimli olacağını düşünüyürum

 • salıh

  ufk abı sızden bır yardım isterim. ben sketchup programına auto cadı ımport yapmak istiyorum ama sketchup programınd auto cad yok ne yapayım.. cevabınızı bekliyorum…..

  • admin

   Salih kardeş ,sketchup pro versiyonunu kullanırsan import sekmesinde import edeceğin dosyaların uzantılarını görebilirsin.

 • salıh

  cevap yazacak kimse yokmu……

 • ismail

  slm bende sizin egitimlerinizden faydalanmak istiyorum
  ama daha cok yenıyım nereden nasıl baslayacagımız konusunda yardımlarınızı beklıyorum ….

  • admin

   SKYPE üzerinden ekleyiniz.Elimden geldiğince yardımcı oluyorum.

 • Tamer

  slm, merhabalar… benim bir sorum olucak hocam Sketchup – vray options ayarlarını ayrıntılı olarak nasıl öğrenebilirim. birde animasyon yapabilirmiyiz? yapabilirsek nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim.

 • mustafa

  ya ben bu sketchup u öğrenemiyom 😀 basit gibi görünsede çizimin mantığını kavrıyamadım sanırım maxden kalan bişey sketchup 2 özelliğini çok beğeniyorum 1. pc kastırmaması 2 her kat planı ayrı oldu halde yan tarafta onları üst üste kat şeklinde görmek 🙂 çok hoş bi özellik

  • admin

   Mustafa bey , Sketchup programını tercih etmemizin asıl sebeplerini yazmışsınız zaten, ve ek olarak basit bir programdır.Skype üzerinden elimden geldiğince temel ders niteliğinde online ders veriyorum.Skype’a eklerseniz yardımcı olurum.