Sketchup Özel Ders !

Sketchup Ders

Merhaba Arkadaşlar, Eğer Sketchup konusun kendinizi geliştirip daha fazla ilerlemek isterseniz tarafımdan özel ders alabilirsiniz.Çizime başlama çizim mantığı ve mimari modelleme konusunda daha ilerlemek isteyenlere, ücretli özel birebir (skype üzerinden online ) dersler veriyorum.Daha önce hem bu site üzerinden hemde dışarıdan olmak üzere birçok kişiye Sketchup üzerinden dersler verdim, hala da devam etmekteyim.Ders süreleri kişinin kullanmış olduğu program deneyimine göre değişmektedir.Hızlı ve sadece takıldığınız noktaların kısımları konusundada ders alabilirsiniz.

Sketchup Ders içeriğinde neler olacak ?

Sketchup Programınını anlatırken tamamen kendime has ve özel bir teknik ile komutlara başlıyor ve bu şekilde öğretiyorum.İlk olarak komutların tamamen anlaşılması sürecinden sonra, daha sonra bol bol model çizimi ile tekrar yaptırıp, ince detay ve hususlardan sonra kaplama konusu ve daha sonra eğer kullanıcı isterse Render motoru konusuna geçmekteyim.Bu süreçler yukarda belirttiğim gibi kullancının daha önce kullandığı program bilgisi ile zaman doğrultusu için orantılıdır.Yani kimi kullanıcıda 10 saat süre yeterli olurken , kimi kullanıcılarda 14 saat veya 20 saatleri bulmaktadır.

Dersler Nasıl Verilmektedir ?

Dersler Ankara da ikamet ettiğim için ankarada olanlar ofis veya benzeri ders verme mekanlarda bir ayarlama yapabilirler.Bu şekilde yerleri veya zamanları müsait olmayanlar için aşağıdaki kısmı okumalarını rica ediyorum.

Yukarıdaki hususlarda uygun olmayanlar için derslerin Tamamı Skype Üzerinden Birebir Özel Canlı olarak anlatılacaktır.Dersler akşam saatlerinde saat 19:00’dan sonra kullanıcının müsait olduğu zamana göre ayarlanacak ve ders süreleri ortalama 1 ~ 1.30 saat olacaktır.Sketchup içerisinde nerdeyse tüm komutları sizlere anlatacağım.Üretmek ve geliştirmek çizen kişinin kabiliyetine ve yeteneğine bağlıdır.

  • Toplamda 10 saat düzenenlenen birebir eğitimdir.(kişinin öğrenme düzeyine bağlı olarak bu saat üzerine 2 veya 4 saat eklenebilir)
  • Zaman sıkıntısı olan kişiler için akşamları verilen bir ders olarak görülebilir.
  • Akşam saatlerinde 19:00’dan sonra kullanıcının müsait olma durumuna göre ders saati ayarlanır.
  • Herhangi bir sebepten ötürü gelemediğiniz gün dersi erteleme hakkınız bulunmaktadır.Daha sonra derse kalınan yerden devam edilir.

Özel ders almak isteyenler , fiyatlandırma konusunda ve diğer konularda bilgi almak için vraydvd@gmail.com  mail adresinden ulaşabilirler.Lütfen mail içeriğine vray cd key ? , vray nasıl kurulur ? sketchup cd key ? gibi sorular ile gelmesin, sadece ders ile ilgili sorulara cevap veriyorum, onun haricindeki sorulara cevap vermiyorum bilginize. Referans olarak hem bu sitedeki dersleri hemde diğer özel eğitim sitem olan http://www.ufuksen.com ziyaret edebilirsiniz.

Tüm çalışmalarım için aşağıdaki linklere bakınız Lütfen.

Link 1
Link 2

Link3