Podium v3.0 Yenilikler

Okunma: 967 kez okundu

Podium v3.0 Yenilikler

Eskiler özellikle, eski sketchup kullanıcıların ilk tanıştığı render motorlarından biridir podium render motoru.Özellikle hızlı render alma ve hızlıca sonuca gitmeye yönelik kolaylıklarla , sketchup kullanıcıların gönlünde ayrı bir yer edinmiştir.

Firma yakın zamanda podium v3.0 serisini çıkarmaya hazırlanıyor.En son sürümde çok güzel özellikler geliyor, bunlardan biri kullanıcıların işlem sonrası bazı düzenlemeleri sketchup içerisinde yapmalarını sağalayacak bazı özellikler eklenmiş.

Özellikle aşağıda gördüğünüz görseldeki gibi , photoshop ve benzeri resim editörlerini kullanmadan kendi içerisinde render sonrası işlemler yapmamızı sağlayacak kolaylıklar eklenmiş.

podium 3

podium 3

Ayrıca kullanıcıların kendi kataloglarını oluşturabilecekleri bazı yeni özellikler eklenmiş, hep birlikte podium render motorunun en son sürümünü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bakalım neler göreceğiz.Podium hakkında daha detaylı bilgi almak için forum adresimizin buradaki bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 

  • yasir

    eski bi render motoru mu acaba ?

  • Abdulaziz

    Merakla ve heyecanla bekliyorum. “photoshop ve benzeri resim editörlerini kullanmadan kendi içerisinde render sonrası işlemler yapmamızı sağlayacak kolaylıklar” cümlesi beni heyecanlandırdı. :))