Marvelous Designer Eğitimi

7.802 kez okundu
Modelleme Uzmanı
Süre:

Marvelous Designer Eğitimi

Marvelous Designer Eğitimi

Marvelous Designer Sketchup içerisin de ,yorgan yastık, perde ve çeşitli karmaşık yüzeylere sahip olan objeleri modellemek zordur ve bunlara doğal görünüm kazandırmak da bir kaç plugin vasıtasıyla olmaktadır.

Fakat modelinizi dışarı aktarıp farklı programlar sayesin de bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz, bu programlardan biri ise Marvelous Designer programıdır.Marvelous Designer programı sayesinde kumaş ve kumaş ürünlerinin her türlüsüne objeleriniz üzerinde şekil verip modelleme için kullanacağınız objeler üretebilirsiniz.

En çok yorgan, yastık, çarşaf, perde,masa örtüsü, bayan ve erkek giyim ürünleri yani modaya uyana ve tasarlamak istediğiniz materyalleri burda rahatlıkla üretebilirsiniz

Marvelous Designer Eğitimi

Marvelous Designer Daha önceki konular da marvelous designer programının sketchup içerisin de bize, organik objelerde ne kadar yardımcı olduğunu anlatmıştık.

Özellikle yorgan , yastık, perde, masa örtüsü her türlü kumaş türüne ait nesnelerin oluşturulmasın da bize yardımcı olan bu program aynı zaman da modellemiş olduğumuz karakterlerin üzerlerine elbise, forma ve çeşitli moda ürünlerini giydirebilmemizi sağlıyor

Benzer Eğitimler