Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 279

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 86

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 129

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 130

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 131

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 132

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 17

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 18

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 19

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 20

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 21

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 22

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 23

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 24

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 25

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 26

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo.php on line 17

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_url.php on line 359
Profil bilgileri: admin - Sketchup Türkiye Forum
Mini Istatistikler
Son Aktivitesi
07.09.2015 09:43
admin nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
Yeni ziyaretçi
Son 10 Kişi Bu Sayfayı Ziyaret Etti.
  1.  canixxx
  2.  dyr47
  3.  empracex
  4.  emresarıkaya
  5.  esraozcelk
  6.  fakye
  7.  otantik1072
  8.  Slipsknost.
  9.  smhbrv
  10.  umyrr
Toplam Ziyaret Hiti: 7.003
Tab Content
Visitor Messages
Hakkımda
Arkadaşlar

1. haki23
    selam hocam bu cutlist hakkında bilginiz varmı
  2. Arch16
    Merhaba Yeni konu acmak istemedım İmportla ilgili bi sorunum var bı suredır sketchup kullanıyorum ılk defa cad cızımlerımı ımport edememeye basladım ımport kısmında artık cad gorunmuyor yanı cad uzantılı dosyaları aratamıyorum bıle??
  3. apexmelih
    Sketchup tan google earth'e 3b yüklemek için gerekli olan araçlar tools menüsünde yok. Nasıl koyabilirim?
  4. Earth Spirit
    Merhabalar

Skentch upta başlangıç çizgileri dahil çizgiler hep kırık kırık görünüyor önceden böyle değildi nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

5. esmbzkrt
    Merhabalar

Sketch upta çalışırken ctrl+s yaptığımda aynı dosya üzerine kaydetmiyor. Aynı isimde 2. dosya şeklinde kaydediyor program. Ve bir türlü çözemedim. Nolursunuz yardım edin teslimim var
  6. isademir
    Merhabalar
    Google earth den sketch up a google earth üzerinde hazır bulunan 3boyutlu binaları ve prizmaları export etmek mümkün müdür?
    mümkünse nasıl yapabilirim açıklayabilirseniz. bir mahallede bulunan bütün gri prizmaları indirmek istiyorum. siz yardimci olabilirmisiniz yayinladim 2 gun once ama kimse cvplamadi?
  7. abone72
    adminim benim lumin ile ilgili bir sorum olacaktı.

lumiondaki su efektleri harika ama bir havuzun su ile dolmasını animasyon oalrak alamıyorum yani suyun seviyesini yükseltemiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz
  8. admin
    Sorularınız için forumda konu açabilirsiniz.
  9. temhaoo
    mrb benim soruma bi bakarmısınız acaba.
  10. celebi55
    merhab
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 42
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu

admin Hakkinda

Basic Information

admin Hakkinda
Program?
Sketchup2014 PRO
Render Motoru
Vray 2.0
Düzeyi

Signatürü

Dış Mekan ve İç Mekan Renderlarınız da Kaliteli Görsel Almak istermiydiniz ? -------> http://www.ufuksen.com/portfolio/dvd-setleri

İletişim

This Sayfa
http://www.sketchupturkiye.com/forum/member.php?u=2&s=7044cb909436d92f637757298714fd56
Mesajlaşma & Chat

Send an Instant Message to admin Using...

İstatistik

Mesaj adeti
Mesaj adeti
2.820
Günlük Ortalama Mesajlar
1,36
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
42
En yeni mesaj
05.10.2015 21:09
Genel Bilgiler