Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 279

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 86

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 129

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 130

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 131

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 132

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 17

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 18

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 19

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 20

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 21

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 22

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 23

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 24

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 25

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 26

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo.php on line 17

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_url.php on line 359
sketchup fizik motoru sorunu
+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sketchup fizik motoru sorunu

Üye

sketchup fizik motoru sorunu

slm ben bugün gezinirken gözüme bir şey carptı, inceledigimde şekilleri gercekteki gibi simule ediyordu hemen indirip kurdum ( sketchup 8). egitim videolarını izleyip yapmaya calıştım ama çalışmıyor
    google de baktım çözüm bulamadım bi yardım bütfen

Admin admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Program
    Sketchup2014 PRO
    Render Motoru
    Vray 2.0
    Düzey

Ynt: sketchup fizik motoru sorunu

Nesnelerin altına , fizik motorunun plane kısmı geliyormu acaba ?
    Dış Mekan ve İç Mekan Renderlarınız da Kaliteli Görsel Almak istermiydiniz ? -------> http://www.ufuksen.com/portfolio/dvd-setleri

Üye

load errors
    error loading file sketchyphysics.rb
    can't find the symbol 'destroy joint'no such file load--
    R2P.rb error loading file vfs.rb
    no such file to load -- R2P.rb

ilk acıldıgında böyle bir yazı geliyor ne yapmam lazım

Program
    Sketchup2014 PRO
    Render Motoru
    Vray 2.0
    Düzey

[quote author=ilyas_ link=topic=1050.msg5101#msg5101 date=1358670794]
    load errors
    error loading file sketchyphysics.rb
    can't find the symbol 'destroy joint'no such file load--
    R2P.rb error loading file vfs.rb
    no such file to load -- R2P.rb

ilk acıldıgında böyle bir yazı geliyor ne yapmam lazım
    [/quote]

Siz eklentiyi kurmamışsınız veya yanlış yere atmışsınız. Esas dosyayı bulamıyor.
    Dış Mekan ve İç Mekan Renderlarınız da Kaliteli Görsel Almak istermiydiniz ? -------> http://www.ufuksen.com/portfolio/dvd-setleri

Üye

tmm oldu ama şimdide simule etmeye başladıktan 10 snye sonra hata verip kapanıyor
    :-\

Program
    Sketchup2014 PRO
    Render Motoru
    Vray 2.0
    Düzey

[quote author=ilyas_ link=topic=1050.msg5164#msg5164 date=1358936250]
    tmm oldu ama şimdide simule etmeye başladıktan 10 snye sonra hata verip kapanıyor
    :-\
    [/quote]

Ekran kartını güncelle.

Üye
    Program
    sketcup
    hocam sketcup 2015 kurdum ama sketchyphysics kurulumunu yapamadım.(yani plugin klasörü yok kafayı yedim bi yardım ne yapabilirim.)

Program
    Sketchup2014 PRO
    Render Motoru
    Vray 2.0
    Düzey
    malesef 8 den sonra desteği kesildi.

+ Konu Cevaplama Paneli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)