Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 279

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 86

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 129

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 130

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 131

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 132

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 17

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 18

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 19

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 20

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 21

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 22

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 23

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 24

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 25

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 26

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo.php on line 17

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_url.php on line 359
Yeni çekilecek ücretli eğitim dvd si için nasıl bir içerik istersiniz ?

Anketimiz:

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0 0%
+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni çekilecek ücretli eğitim dvd si için nasıl bir içerik istersiniz ?

Üye
    ufuk hoca cekilecek videolarda ornegın bır masa modellendı. bu masanın vray sonucuna kadar olan tüm safhalarını görmek isterim. veya iç mekan vray ile ilgili türkçe detaylı bir döküman göremedim. ıyı kotu modelleme yapabılıyorum. sayenızde ama vr ile işi sonuclandıramıyorum. yardımlarınızı beklıyorum.

Üye
    Bencede dış mekan, bir apartman modelinin renderı anlatılmalı. Modellemeden ziyade render ile ilgili detaylar verilmeli. Eksikler, sorunlar hep benzer çünkü. Arka plan, camlar, çimen, peyzaj düzenlemesi. Mesela gerçek çim görüntüsü alınmış çok render gördüm ama yerli yabancı anlatılan tüm video eğitimlerinde alınan hiçbir render gerçekçi çim değil. PS'de çim resmi ekleyip al sana render mı diyorlar acaba diye içimden geçiyor. Uzun lafın kısası modelleme değilde vray dış mekan dersi daha yararlı olur diye düşünmekteyim.

Admin admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Program
    Sketchup2014 PRO
    Render Motoru
    Vray 2.0
    Düzey
    Alıntı csucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede dış mekan, bir apartman modelinin renderı anlatılmalı. Modellemeden ziyade render ile ilgili detaylar verilmeli. Eksikler, sorunlar hep benzer çünkü. Arka plan, camlar, çimen, peyzaj düzenlemesi. Mesela gerçek çim görüntüsü alınmış çok render gördüm ama yerli yabancı anlatılan tüm video eğitimlerinde alınan hiçbir render gerçekçi çim değil. PS'de çim resmi ekleyip al sana render mı diyorlar acaba diye içimden geçiyor. Uzun lafın kısası modelleme değilde vray dış mekan dersi daha yararlı olur diye düşünmekteyim.
    Çoğu render zamanından kazanmak için öyle yapıyor.
    Dış Mekan ve İç Mekan Renderlarınız da Kaliteli Görsel Almak istermiydiniz ? -------> http://www.ufuksen.com/portfolio/dvd-setleri

Üye
    Ben banyo yapın derim özellikle iç mekanlarda dar olmasından dolayı sıkıntı yaşıyorum ne kadar çok izlersem o kadar iyi

Üye
    dış mekan eğiitm videoları büyük eksiklik internnnete saatlere varan iç mekan eğit,m videoları gırla varken adam gibi detaylı dış mekan render eğitim videosu yok nerdeyse ...giydirme cepheli cam çelik plaza binada değil gökdelen render videoları bile var özelikle apartman lazım ve pek mevcut deil... sahsım adına konusuyorum adam gibi bir dış mekan eğitim vray render eğitim videosu hazırlanırsa seve seve alır izler üstüne düşerim

Üye
    bence iç mekan için püf noktalar olursa süper olur, mesela kumaş türlerini ayarlamakta çok zorlanıyorum, saten kadife gibi türleri belli edebilmek etkiyi çok değiştiriyor..

Üye
    Render Motoru
    vray
    Düzey
    orta
    Modellemeden vrayin son aşamasına kadar herşey detaylıca açıklanmalı bence. Özellikle hiç birşey atlanmamalı. en küçük ayrıntı bile çizilmeli. Özellikle yeni arkadaşlar için, hazır modelleme kullanılmamasını istiyorum. Ayrıca vray'e oldukça önem verilmeli. herkes vrayda zayıf. özellikle cam materyalinde. Ve yansımayla geçirgenlik konusunda.

+ Konu Cevaplama Paneli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)