Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 279

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 86

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 129

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 130

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 131

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_pre.php on line 132

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 17

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 18

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 19

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 20

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 21

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 22

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 23

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 24

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 25

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo.php on line 26

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo.php on line 17

Strict Standards: Non-static method vBSEO_Storage::path() should not be called statically in /home/sketchup/public_html/forum/vbseo/includes/functions_vbseo_url.php on line 359
Keyshot Hakkında
+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Keyshot Hakkında

Üye
    Program
    sketchup
    Render Motoru
    keyshot
    Düzey
    iyi

Exclamation Keyshot Hakkında

Ufuk abiden öncelikle keyshota bölüm açmasını rica eder

KeyShot hızlı ve 3D render ve kullanılabilir animasyon yazılımı kullanmak için en kolay yoldur. Sadece birkaç adım olarak, tasarım kararları ve hızla müşteri, üretim veya pazarlama için kavramların varyasyonlarını oluşturmak için ürün geliştirme süreci boyunca kullanılabilir 3D modelleri inanılmaz görünümlü görüntüler oluşturabilirsiniz.

Üye
    Program
    sketchup
    Render Motoru
    keyshot
    Düzey
    iyi
    Adım 1: 3D modeli alma
    Açık keyshot ile, BIP dosyaları, Alias ​​TEL, PTC Creo, Gergedan, SketchUp, SolidWorks, doğrudan Solid Edge, Pro / ENGINEER, IGES, STEP, OBJ, 3ds, Collada ve FBX veri içe. KeyShot en popüler formatlarını destekler vardır ve eklentileri de birkaç tanesi için.

Adım 2: modelinizi Boya
    Sadece kopyalama ve modeli üzerine yapıştırarak malzeme kütüphanesi gelen 700'ün bilimsel olarak doğru malzemelerin herhangi birini kullanın. Siz anında tasarım mevcut aydınlatma koşullarında, verilen malzeme, renk ve yüzey ile, nasıl görüneceğini göreceksiniz.

Adım 3: aydınlatmayı seçin
    Sadece bir ortam resmini (HDRI) seçin. En kısa sürede aydınlatma ortamı değiştirmek gibi malzemeler, renk ve yüzey üzerine bu ortamlarda yakalanan gerçek dünya aydınlatma vardır etkisini göreceksiniz.

Adım 4: Kamerayı ayarlayın
    Açını Çerçeveleme sadece gerçek bir kamera kullanarak gibi. Sen açı, mesafe ve büküm değiştirebilirsiniz. Sen odak uzunluğu ve görünüm ayarları alanıyla perspektif kontrol edebilir ve kolayca sahne alan derinliğini ekleyebilirsiniz.

Adım 5: arka plan ayarlayın
    Hızlı ve etkileşimli çevrim renkleri sayesinde, önceden yüklenmiş fotoğraflardan birini seçin, ya da çekim için arka plan olarak kendi görüntüleri ayarlayın.

Adım 6: mükemmel görüntü keyfini çıkarın
    Bitirdiniz! Baştan, güzel görüntüler için basit altı aşamalı bir süreçtir, tüm gerçek zamanlı oluyor - gözlerinizin önünde.

+ Konu Cevaplama Paneli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler